  • RNR60C10R5FRRSL1
RNR60C10R5FRRSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR60C10R5FRRSL1
HK JDW NO:
866-RNR60C10R5FRRSL1
Description:
10.5Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60C10R5FRRSL1
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    10.5Ohm
  • Power Rating
    250mW
  • Length
    8.89mm
  • Width
    2.46mm