  • RNR60C1001BMRSL
RNR60C1001BMRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60C1001BMRSL
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RNR60C1001BMRSL
Package:
Datasheet:
Description:
1kOhm,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RNR60C1001BMRSL
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Tolerance
    0.1%
  • Resistance
    1kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Length
    8.89mm
  • Width
    2.46mm