  • RNR57E84R5FSRSL1
RNR57E84R5FSRSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR57E84R5FSRSL1
HK JDW NO:
866-RNR57E84R5FSRSL1
Description:
84.5Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57E84R5FSRSL1
  • Resistance
    84.5Ohm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm