  • RNR57E2051FSRSL1
RNR57E2051FSRSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR57E2051FSRSL1
HK JDW NO:
866-RNR57E2051FSRSL1
Package:
Datasheet:
RNR57E2051FSRSL1
Description:
2.05kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57E2051FSRSL1
  • Resistance
    2.05kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm