  • RNR57C8250FSBSL1
RNR57C8250FSBSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR57C8250FSBSL1
HK JDW NO:
866-RNR57C8250FSBSL1
Description:
8.25kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57C8250FSBSL1
  • Resistance
    8.25kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm