  • RNR57C78R7FMBSL1
RNR57C78R7FMBSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR57C78R7FMBSL1
HK JDW NO:
866-RNR57C78R7FMBSL1
Description:
78.7Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57C78R7FMBSL1
  • Resistance
    78.7Ohm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm