  • RNR57C6981FSRSL
RNR57C6981FSRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR57C6981FSRSL
HK JDW NO:
866-RNR57C6981FSRSL
Package:
Datasheet:
RNR57C6981FSRSL
Description:
6.98kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57C6981FSRSL
  • Resistance
    6.98kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm