  • RNR57C1691FPBSL
RNR57C1691FPBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR57C1691FPBSL
HK JDW NO:
866-RNR57C1691FPBSL
Package:
Datasheet:
Description:
1.69kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57C1691FPBSL
  • Lead Length
    31.8mm
  • RoHS Status
    Non-RoHS Compliant
  • Resistance
    1.69kOhm
  • Power Rating
    250mW