  • RNR55E84R5BSRSL65
RNR55E84R5BSRSL65
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E84R5BSRSL65
HK JDW NO:
866-RNR55E84R5BSRSL65
Description:
84.5Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E84R5BSRSL65
  • Resistance
    84.5Ohm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm