  • RNR55E7681BSRSL65
RNR55E7681BSRSL65
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E7681BSRSL65
HK JDW NO:
866-RNR55E7681BSRSL65
Description:
7.68kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E7681BSRSL65
  • Resistance
    7.68kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm