  • RNR55E6732DSRSL
RNR55E6732DSRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E6732DSRSL
HK JDW NO:
866-RNR55E6732DSRSL
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E6732DSRSL
  • Resistance
    6.73kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm