  • RNR55E5561DSBSL
RNR55E5561DSBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E5561DSBSL
HK JDW NO:
866-RNR55E5561DSBSL
Package:
Datasheet:
RNR55E5561DSBSL
Description:
5.56kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E5561DSBSL
  • Resistance
    5.56kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm