  • RNR55E4992DSRSL
RNR55E4992DSRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E4992DSRSL
HK JDW NO:
866-RNR55E4992DSRSL
Package:
Datasheet:
RNR55E4992DSRSL
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E4992DSRSL
  • Resistance
    4.99kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm