  • RNR55E3242FMRSL
RNR55E3242FMRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E3242FMRSL
HK JDW NO:
866-RNR55E3242FMRSL
Package:
Datasheet:
RNR55E3242FMRSL
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E3242FMRSL
  • Resistance
    3.24kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm