  • RNR55E14R3FRRSL
RNR55E14R3FRRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E14R3FRRSL
HK JDW NO:
866-RNR55E14R3FRRSL
Package:
Datasheet:
RNR55E14R3FRRSL
Description:
14.3Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E14R3FRRSL
  • Resistance
    14.3Ohm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm