  • RNR55E14R0BSBSL65
RNR55E14R0BSBSL65
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E14R0BSBSL65
HK JDW NO:
866-RNR55E14R0BSBSL65
Package:
Datasheet:
RNR55E14R0BSBSL65
Description:
14Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E14R0BSBSL65
  • Resistance
    14Ohm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm