  • RNR55E10R1BRRSL65
RNR55E10R1BRRSL65
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E10R1BRRSL65
HK JDW NO:
866-RNR55E10R1BRRSL65
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E10R1BRRSL65
  • Resistance
    10.1Ohm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm