  • RNR55E1072BPRSL
RNR55E1072BPRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E1072BPRSL
HK JDW NO:
866-RNR55E1072BPRSL
Package:
Datasheet:
RNR55E1072BPRSL
Description:
1.07kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E1072BPRSL
  • Resistance
    1.07kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm