  • RNF14BAE79K6
RNF14BAE79K6
advertisement
Manufacturer No:
RNF14BAE79K6
HK JDW NO:
762-RNF14BAE79K6
Datasheet:
RNF14BAE79K6
Step5Bar-code shipping tag
RNF14BAE79K6
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Published
    2010
  • Size / Dimension
    0.093Diax0.250L 2.35mmx6.35mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    79.6kOhm
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W
  • Power Rating
    250mW
  • Packing Method
    AMMO PACK
  • Max Power Dissipation
    250mW