  • RNCF2512DKE1M78
RNCF2512DKE1M78
advertisement
Manufacturer No:
RNCF2512DKE1M78
HK JDW NO:
762-RNCF2512DKE1M78
Datasheet:
RNCF2512DKE1M78
Step5Bar-code shipping tag
RNCF2512DKE1M78
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.248Lx0.122W 6.30mmx3.10mm
  • Tolerance
    ±0.5%
  • JESD-609 Code
    e3
  • Feature
    Automotive AEC-Q200
  • Pbfree Code
    yes
    2
  • ECCN Code
    EAR99
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    1.78MOhm
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W
  • Power Rating
    500mW
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.5W
  • Working Voltage
    150V
  • Height Seated (Max)
    0.026 0.65mm