  • RNC65H4001DRRE8
RNC65H4001DRRE8
advertisement
Manufacturer No:
RNC65H4001DRRE8
HK JDW NO:
873-RNC65H4001DRRE8
Step5Bar-code shipping tag
RNC65H4001DRRE8
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Operating Temperature
    -65°C~175°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.180Diax0.562L 4.57mmx14.27mm
  • Tolerance
    ±0.5%
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    4kOhms
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W
  • Failure Rate
    R (0.01%)