  • RNA4A8E560JT
RNA4A8E560JT
advertisement
Manufacturer No:
RNA4A8E560JT
HK JDW NO:
428-RNA4A8E560JT
Datasheet:
RNA4A8E560JT
Step5Bar-code shipping tag
RNA4A8E560JT
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.157Lx0.083W 4.00mmx2.10mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Resistance
    56Ohm
  • Power Per Element
    62.5mW
  • Height Seated (Max)
    0.028 0.70mm