  • RNA4A8E331JT
RNA4A8E331JT
advertisement
Manufacturer No:
RNA4A8E331JT
HK JDW NO:
428-RNA4A8E331JT
Package:
1608, Concave, Long Side Terminals
Datasheet:
RNA4A8E331JT
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RNA4A8E331JT
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
  • Number of Pins
    10
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    RNA4A, Kyocera
  • Size / Dimension
    0.157Lx0.083W 4.00mmx2.10mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Resistance
    330Ohm
  • Number of Resistors
    8
  • Circuit Type
    Bussed
  • Power Per Element
    62.5mW
  • Height Seated (Max)
    0.028 0.70mm