  • RN732BTTD24R9F25
RN732BTTD24R9F25
advertisement
Manufacturer No:
RN732BTTD24R9F25
HK JDW NO:
430-RN732BTTD24R9F25
Step5Bar-code shipping tag
RN732BTTD24R9F25
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
  • Tolerance
    ±1%
    Moisture Resistant
  • Pbfree Code
    2
  • Termination
    SMD/SMT
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    24.9Ohm
  • Power (Watts)
    0.125W 1/8W
  • Voltage - Rated
    150V
  • Additional Feature
    ULTRA PRECISION
  • Power Rating
    125mW
    FIXED RESISTOR
  • Case Code (Metric)
    3216
  • Case Code (Imperial)
    1206
  • Height
    600μm
  • Height Seated (Max)
    0.028 0.70mm