  • RMCF2512JT1M80
RMCF2512JT1M80
advertisement
Manufacturer No:
RMCF2512JT1M80
HK JDW NO:
762-RMCF2512JT1M80
Datasheet:
RMCF2512JT1M80
Step5Bar-code shipping tag
RMCF2512JT1M80
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Published
    2012
  • Size / Dimension
    0.248Lx0.126W 6.30mmx3.20mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    1.8MOhm
  • Power Rating
    1W
  • Rated Power Dissipation (P)
    1W
  • Height Seated (Max)
    0.028 0.70mm