  • RMBS10332R0FS00
RMBS10332R0FS00
advertisement
Manufacturer No:
RMBS10332R0FS00
HK JDW NO:
875-RMBS10332R0FS00
Description:
Through Hole 332Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
RMBS10332R0FS00
    Select All
  • Contact Plating
    Copper, Silver, Tin
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    0 ppm/°C
  • Resistance
    332Ohm
  • Power Rating
    1W
  • Diameter
    4mm
  • Length
    10.2mm