  • RMBS1026R10FS14
RMBS1026R10FS14
advertisement
Manufacturer No:
RMBS1026R10FS14
HK JDW NO:
875-RMBS1026R10FS14
Description:
Through Hole 26.1Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
RMBS1026R10FS14
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Contact Plating
    Copper, Silver, Tin
    Molded
  • Published
    2016
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    0 ppm/°C
  • Resistance
    26.1Ohm
  • Power Rating
    1W
  • Diameter
    4mm
  • Length
    10.2mm