  • RMB07533R00JA20
RMB07533R00JA20
advertisement
Manufacturer No:
RMB07533R00JA20
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-RMB07533R00JA20
Package:
Molded
Datasheet:
Description:
Through Hole 33Ohm, Wirewound,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RMB07533R00JA20
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Contact Plating
    Tin
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Molded
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Published
    2016
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Temperature Coefficient
    0 ppm/°C
  • Resistance
    33Ohm
  • Composition
    Wirewound
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    7mm