  • RLR20C1300GMB14
RLR20C1300GMB14
advertisement
Manufacturer No:
RLR20C1300GMB14
HK JDW NO:
873-RLR20C1300GMB14
Datasheet:
RLR20C1300GMB14
Description:
130Ohms, 0.5W 1/2W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RLR20C1300GMB14
  • Factory Lead Time
    33 Weeks
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.138Diax0.375L 3.51mmx9.53mm
  • Tolerance
    ±2%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    130Ohms
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W
  • Power Rating
    500mW
  • Failure Rate
    M (1%)