  • RLP064R700JB00
RLP064R700JB00
advertisement
Manufacturer No:
RLP064R700JB00
HK JDW NO:
875-RLP064R700JB00
Description:
Through Hole 4.7Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
RLP064R700JB00
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    4.7Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    6W
  • Diameter
    8.71mm
  • Length
    23.82mm