  • RLP06374R0FB25
RLP06374R0FB25
advertisement
Manufacturer No:
RLP06374R0FB25
HK JDW NO:
875-RLP06374R0FB25
Description:
Through Hole 374Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
RLP06374R0FB25
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    374Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    6W
  • Diameter
    8.71mm
  • Length
    23.82mm