  • RLP03332R0FA20
RLP03332R0FA20
advertisement
Manufacturer No:
RLP03332R0FA20
HK JDW NO:
875-RLP03332R0FA20
Description:
Through Hole 332Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
RLP03332R0FA20
    Conformal
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    332Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    3W
  • Diameter
    5.54mm
  • Length
    14mm