  • RLP0254R90FR15
RLP0254R90FR15
advertisement
Manufacturer No:
RLP0254R90FR15
HK JDW NO:
875-RLP0254R90FR15
Step5Bar-code shipping tag
RLP0254R90FR15
  • Contact Plating
    Copper, Silver, Tin
    Molded
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    54.9Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    2W
  • Diameter
    4mm
  • Length
    10.2mm