  • RLP0224R00JS00
RLP0224R00JS00
advertisement
Manufacturer No:
RLP0224R00JS00
HK JDW NO:
875-RLP0224R00JS00
Package:
Molded
Datasheet:
Description:
Through Hole 24Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
RLP0224R00JS00
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Contact Plating
    Copper, Silver, Tin
    Molded
  • Published
    2016
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    24Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    2W
  • Diameter
    4mm
  • Length
    10.2mm