  • RLP02225R0FS14
RLP02225R0FS14
advertisement
Manufacturer No:
RLP02225R0FS14
HK JDW NO:
875-RLP02225R0FS14
Package:
Molded
Datasheet:
Description:
Through Hole 225Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
RLP02225R0FS14
  • Contact Plating
    Copper, Silver, Tin
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    225Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    2W
  • Diameter
    4mm
  • Length
    10.2mm