  • RLP01R4750FS00
RLP01R4750FS00
advertisement
Manufacturer No:
RLP01R4750FS00
HK JDW NO:
875-RLP01R4750FS00
Description:
Through Hole 475mOhm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
RLP01R4750FS00
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    475mOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    7mm