  • RLP01R4700GR15
RLP01R4700GR15
advertisement
Manufacturer No:
RLP01R4700GR15
HK JDW NO:
875-RLP01R4700GR15
Description:
Through Hole 470mOhm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
RLP01R4700GR15
    Molded
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Tolerance
    2%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    470mOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    7mm