  • RLP01N51R00FA20
RLP01N51R00FA20
advertisement
Manufacturer No:
RLP01N51R00FA20
HK JDW NO:
875-RLP01N51R00FA20
Description:
Through Hole 51Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
RLP01N51R00FA20
    Molded
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    51Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    7mm