  • RK73H1HTTC80R6D
RK73H1HTTC80R6D
advertisement
Manufacturer No:
RK73H1HTTC80R6D
HK JDW NO:
430-RK73H1HTTC80R6D
Step5Bar-code shipping tag
RK73H1HTTC80R6D
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.024Lx0.012W 0.60mmx0.30mm
  • Tolerance
    ±0.5%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    80.6Ohm
  • Power (Watts)
    0.05W 1/20W
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.05W
  • Height Seated (Max)
    0.010 0.26mm