  • RHEL81H224K1A2H03B
RHEL81H224K1A2H03B
advertisement
Manufacturer No:
RHEL81H224K1A2H03B
HK JDW NO:
535-RHEL81H224K1A2H03B
Package:
Description:
220nF 50V Ceramic Capacitor 10%
Quantity:
In Stock : 8227
Step5Bar-code shipping tag
RHEL81H224K1A2H03B
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    50V
  • Capacitance
    220nF
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Lead Pitch
    2.5mm