  • RCMX1049904FHA20
RCMX1049904FHA20
advertisement
Manufacturer No:
RCMX1049904FHA20
HK JDW NO:
875-RCMX1049904FHA20
Description:
Through Hole 49.9MOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMX1049904FHA20
    Select All
  • Contact Plating
    Tin
    Molded
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    49.9MOhm
  • Diameter
    6.2mm
  • Length
    16mm