  • RCMX0540203FHA20
RCMX0540203FHA20
advertisement
Manufacturer No:
RCMX0540203FHA20
HK JDW NO:
875-RCMX0540203FHA20
Description:
Through Hole 4.02MOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMX0540203FHA20
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    4.02MOhm
  • Diameter
    3.65mm
  • Length
    10.2mm