  • RCMX0262002JHA20
RCMX0262002JHA20
advertisement
Manufacturer No:
RCMX0262002JHA20
HK JDW NO:
875-RCMX0262002JHA20
Description:
Through Hole 620kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMX0262002JHA20
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    620kOhm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.5mm