  • RCMX0246403FHA20
RCMX0246403FHA20
advertisement
Manufacturer No:
RCMX0246403FHA20
HK JDW NO:
875-RCMX0246403FHA20
Step5Bar-code shipping tag
RCMX0246403FHA20
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    4.64MOhm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.5mm