  • RCMT0536501FHS03
RCMT0536501FHS03
advertisement
Manufacturer No:
RCMT0536501FHS03
HK JDW NO:
875-RCMT0536501FHS03
Description:
Through Hole 36.5kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMT0536501FHS03
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
    Molded
  • Published
    2016
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    36.5kOhm
  • Diameter
    3.66mm
  • Length
    10.4mm