  • RCMT0294201BES14
RCMT0294201BES14
advertisement
Manufacturer No:
RCMT0294201BES14
HK JDW NO:
875-RCMT0294201BES14
Description:
Through Hole 94.2kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMT0294201BES14
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    94.2kOhm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.7mm