  • RCMT0259R00BES03
RCMT0259R00BES03
advertisement
Manufacturer No:
RCMT0259R00BES03
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-RCMT0259R00BES03
Package:
Molded
Datasheet:
Description:
Through Hole 59Ohm, Metal Film,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RCMT0259R00BES03
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Contact Plating
    Tin
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Molded
  • Tolerance
    0.1%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    59Ohm
  • Composition
    Metal Film
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.7mm