  • RCMT0246401DES03
RCMT0246401DES03
advertisement
Manufacturer No:
RCMT0246401DES03
HK JDW NO:
875-RCMT0246401DES03
Description:
Through Hole 46.4kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMT0246401DES03
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
    Molded
  • Published
    2016
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    46.4kOhm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.7mm