  • RCMT0221661BES03
RCMT0221661BES03
advertisement
Manufacturer No:
RCMT0221661BES03
HK JDW NO:
875-RCMT0221661BES03
Description:
Through Hole 21.66kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMT0221661BES03
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    21.66kOhm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.7mm