  • RCMT0210002FES14
RCMT0210002FES14
advertisement
Manufacturer No:
RCMT0210002FES14
HK JDW NO:
875-RCMT0210002FES14
Description:
Through Hole 100kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMT0210002FES14
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    100kOhm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.7mm